Już teraz Paczkomaty InPost dostępne dla mieszkańców regionu kujawsko-pomorskiego!

27.04.2011

Paczkomaty InPost – rzucające wyzwanie tradycyjnym usługom pocztowo-kurierskim – są już obecne w województwie kujawsko-pomorskim. Nowoczesne automaty stanęły na ulicach czterech największych miast regionu, w tym w dwóch kluczowych ośrodkach akademickich – Toruniu i Bydgoszczy. Dzięki temu zarówno studenci, jak i pozostali mieszkańcy regionu mogą szybko oraz sprawnie nadawać i odbierać przesyłki 24 godziny na dobę, siedem dniu w tygodniu, bez kolejek i w dogodnych lokalizacjach.

Kolejne miasta regionu Pomorza i Kujaw dołączyły do sieci Paczkomatów InPost. Mieszkańcy: Bydgoszczy, Torunia, Grudziądza oraz Włocławka mogą w prosty i wygodny sposób przesyłać paczki, nie tracąc czasu na stanie w kolejkach. Obecnie w województwie kujawsko-pomorskim rozlokowanych jest 6 urządzeń. Docelowo w tym regionie klienci będą mogli korzystać z 16 Paczkomatów InPost.

„Region kujawsko-pomorski to nie tylko toruńskie pierniki, które teraz – dzięki Paczkomatom InPost – można w zaledwie 17 sekund wysłać rodzinie i znajomym. Toruń i Bydgoszcz to również dwa znaczące ośrodki akademickie skupiające rzesze młodych ludzi. Paczkomaty InPost są dla nich gwarancją tego, że zamówiony przez internet podręcznik czy wyczekiwane notatki otrzymają jeszcze przed sesją, a paczka od stęsknionych rodziców dotrze do nich już dzień po nadaniu. Mamy nadzieję, że nie tylko studenci dadzą się przekonać do korzystania z naszej usługi, ale że za ich przykładem pójdą mieszkańcy kujawsko-pomorskich miejscowości. Funkcjonalność Paczkomatów InPost jest ułatwieniem w codziennym życiu dla wszystkich tych, którzy nie chcą tracić czasu w pocztowych kolejkach” – zapewnia Rafał Brzoska, Prezes Integer.pl.

Paczkomaty 24/7 to jedyne dostępne na polskim rynku innowacyjne rozwiązanie, które umożliwia szybkie oraz bezpieczne nadawanie i odbieranie paczek przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, bez kolejek i w dogodnej lokalizacji. Paczkomaty 24/7 gwarantują oszczędność czasu i terminowość oraz znacząco obniżają koszty przesyłki. Urządzenia są wsparciem dynamicznie rozwijającej się branży e-commerce, ale ich funkcjonalność i praktyczność doceniają – poza klientami i właścicielami e-sklepów – również prywatne osoby i firmy nie zajmujące się sprzedażą w internecie.Namierz przesyłkę


Znajdź nas
© copyright 2011 by InPost.pl

InPost S.A. z siedzibą w Krakowie, ul. Malborska 130, 30-624 Kraków, Numer KRS 0000536554, prowadzony przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia, Wydział XI Gospodarczy KRS, kapitał zakładowy 10.000.000 PLN, NIP: 679-308-76-24

realizacja: trendmaker.pl


Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą polityką plików cookie.     AKCEPTUJĘ